Formakustik.com.tr: Tavan C

with Yorum yapılmamış

Tavan profili, allıküminyum gibi metallerden imal edilen profillerdir. Kullanım açısından bayağı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C yürütmek üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın maslahatlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete cereyan etmek bayağı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en esen şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Aldatmaüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri vahim anlamda tatmin edici olsa da temelı teknik detayları isteyerek eylem etmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğmaslahatkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne kalınlık yeğleme ediliyorsa ona makul bir kanunlar geçirmek hakikat olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart destan 3000 mm’dir. Fakat projeye ilgilı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza bakarak bir kanunlar yaparak kaliteye göndermek gerek misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden fayda çıkarmak namına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri kucakin hemen harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir Cevap Yazın