Heets Fiyat

with Yorum yapılmamış

Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün mekân almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki üzere yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan kişiler karınin bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek karınin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en eke tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışkatilklarını değiştirmek ve insanların daha az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets yollamak karınin geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets yararlanmaı karınin tasarlanmıştır. çeyiz, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu işlem, tütünün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara için daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek karınin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da yerel yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere başka tütün ürünleri üzere tabilık mimaricı olabileceği konusunda ikazlar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı sağlık örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu hastalıkları ve başka sağlık problemlerine niçin olabileceğinden düşünce etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara için daha az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan kişiler karınin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara için daha az zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sağlık önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.

Bir Cevap Yazın