hostingadresi.com: Hosting

with Yorum yapılmamış

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde vahit bir takdimci üzerinde, sunucunun bant rahatliği ve fiziki gücüne göre çokça sayıda hosting barındırılabilir, lafız gelimi vasati bir ev bark bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve ali yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den çokça hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant rahatliği ya da gidiş geliş, eğer varsa canlılık ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşferment destelı olarak sizin içinlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera teslim kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu bakım sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada vahit nüans size ilişkin bir limit dahilinde bir den çokça hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna destelı olarak bant rahatliği ve canlılık ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden kaynak paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir Cevap Yazın