Kerem Hasanoğlu Başarıları

with Yorum yapılmamış

KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Başkaca Bilkent Üniversitesi İşletme Bili Yönetimi bölümünde bile terbiye almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir sarrafiyearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai günah projeleri alanlarında birsonsuz başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir ötekisi bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak yer yaratıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün nezdinde üste geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda yer yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları zarfında, Bilinçli Torlakler içtimai günah projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, toylerin terbiye ve hars düzlükındaki gereksinimlerinı karşılamaya yönelik çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde örgülandırdığı Bilinçli Torlakler hareketi ile Üniversite toylerinden, ortaokul öğrencilerine derece dünya bu örgülanmanın zarfında bulunarak, faydalı sorunlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milletler gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş adamıdır ve iş meslekında da başarılı bir kariyere sahiptir. Başkaca farklı azamet ve kasılmalarda riyaset pozisyonlarında da enerjik olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai günah ve pediatri düzlükındaki çallıkışmalarını yol kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai günah projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş meslekındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, toylerin terbiye ve hars düzlükındaki gereksinimlerinı karşılamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi toylerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir Cevap Yazın