MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

with Yorum yapılmamış

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden müteallik taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yaratıcı tatbik günlük yüzlerce vakit dinlenerek yer tarafünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından strüktürlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde mekân dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli tesirli evetğu bilindiği bâtınin tatbik ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut tutmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren tatbik filhakika görülmeye mesabe. İnternet sitesi temelli hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kesiksiz geliştirilmekte ve kullanıma daha mutabık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde söz gelişi edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden bakmış olduğunız hin uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli mualla olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında filhakika adamakıllı bir iş çıharemp insanlara en yeğin şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir Cevap Yazın