Performans Geciktirici

with Yorum yapılmamış

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler midein üretilen daha yalın modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını hapsetmek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde küldöken vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri münhal arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler deri dansında çiftlere eşlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birhayli bay dergisinde küldöken vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile konum almaya kelleladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema bile olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı olduğu kadar yufka olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişkazançlı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri yegâne devam olarak satmanın beraberinde birhayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birhayli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak gitgide liberalleşmeye haklı revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya açıklık sürüklemek midein süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse bile baz kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yegâne başına yahut bir partnerle her evetşfecir beşer aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakarak seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakarak ihtiyaç, hayata renk izafe etmek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde bâtın olduğu midein satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten beğeni düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla görmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre çekmek, emeklevselliği hakkında haber edinmeden satın çekmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein kocaman çaba sarf etmelidirler. Başkaca; artık gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan hileışmutaş daha zahmetsiz ve geniş olmaya kelleladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirlikında yaşanan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu zaitrdığı midein ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, dirlikına ruhlulık izafe etmek, daha kazançlı bir orgazm görmek yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek midein sex shoplardan hileışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan alışverişi memnu olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra kocaman gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yegâne şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta oldukça koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona bakarak devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en zahmetsiz yolu. Başkaca seks esnasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken havaiçekmek midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir müşkül tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha kazançlı seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu hızlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir Cevap Yazın