pubg mobile hile satın al

with Yorum yapılmamış

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde arz almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) külah zarfında kırmızıışbilgiş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışbilgiş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışbilgiş muktedir olmak o kadar zorlamasız değildir. Çünkü bu konulemler dolar kuru üzerinden prosedür bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda henüz zait silah gücü kabilinden hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu henüz dobra oynamanızı sağlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arz verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de arz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içinde arz saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değkonutirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde arz saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nispet gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında külah bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu model hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için geceli gündüzlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her dönem bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz saha duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda arz saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz lafız kabilinden görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane iletilmek yahut bir nesneyi nişan iletilmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir konuin kendiliğinden olarak bünyelması mazmunına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir Cevap Yazın