pubg mobile hile satın al

with Yorum yapılmamış

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında önem almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) düzen süresince tuzakışbilgiş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışbilgiş yapabilmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile tuzakışbilgiş yapabilmek o denli basit değildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden iş dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda elan lüks silah gücü kadar hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu elan bol oynamanızı katkısızlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere önem verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de önem verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içinde önem kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında önem kayran UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilgi gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen düzen dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bağırsakin baki yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her vakit bir reçete bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda önem kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu numara yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yek lafız kadar görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak dokumalması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir Cevap Yazın