Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

with Yorum yapılmamış

Fakat hesabınıza temelli giriş fail ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan denetçi sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğu kez kullanıcı adınızı değçalışmatirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzmece e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzmece maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde zemin kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemeçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram ilişkisı istediği ciğerin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çkullanmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişdüzgün farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Nasıl Geri Cebinır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen zevat ciğerin ne yazık ki çok aşkın sistem bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok aşkın koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye haddizatında sair kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Usul: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi değçalışmatirin ve çabucak peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Usul: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram adisyon şifreniz değçalışmatiğinde veya kullanıcı adınız değçalışmatiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değçalışmatirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değçalışmatirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değçalışmatiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” evet da kâh “değçalışmaikliği son düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız lakin çoğu kez saldırganlar e-posta adresini değçalışmatirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir Cevap Yazın